ЕЛЕКТРИКА З ЕНЕРГІЇ СОНЦЯ ДЛЯ СЕБЕ ТА ПРОДАЖУ

Знайомство з сонячною енергетикою

Сонце є загальнодоступним, екологічно чистим і невичерпним джерелом енергії.

Сонячні панелі перетворюють енергію сонця в електрику.

Сонячна електростанція встановлена на даху або на незатемненому майданчику, дає Вам можливість мати власне джерело електричної енергії для Вашого дому та бізнесу.

Переваги сонячних енергетичних систем: екологічність, відсутність потреби в паливі, безшумність, модульність (можливість збільшити потужність), не вимагає технічного обслуговування, тривалий термін служби.

Економічні переваги сонячних енергетичних систем: відсутність рахунків за електроенергію, автономність, стабільний дохід від продажу електричної енергії.

Види сонячних електростанцій 

1.Мережева

Мережева сонячна електростанція призначена для власного споживання і продажу електроенергії за "зеленим" тарифом. При відсутності сонця об'єкт буде споживати електрику з мережі так як немає можливості підключення акамуляторів. При відключенні мережі загального користування, станція генерує енергію.

Готові рішення по мережевим сонячним електростанціям:

2.Автономна

Автономна станція є основним джерелом електрики для об'єкта . Фотоелектричні модулі перетворюють сонячну енергію в електричну, акамулятори накопичують енергію і віддають її споживачеві. Немає можливості підключення до "зеленого" тарифу.

 

Готові рішення по автономним сонячним електростанціям:

3.Гібридна

Гібридна станція є найзручнішою. Її можна підключити до мережі по "зеленому" тарифу. Також є можливість підключення акамуляторів для накопичення енергії. При відсутності сонця об'єкт бере енергію з акамуляторів.

 

Спеціалісти нашої компанії завжди готові проконсультувати, спроектувати і встановити сонячну електростанцію будь-якої конфігурації та складності за вашим бажанням.

Просто зв'яжіться з нами!